Montekarlo ceturtdaļfinālā Teniss-Nadals pārspēja Rubļevu

Faila fotoattēla attēls: Twitter (@RafaelNadal)

Rafa Nadals piektdien Montekarlo 'Masters' komandā piedzīvoja šokējošu krievu Andreja Rubļeva zaudējumu, jo tika pārspēts ar 6-2 4-6 6-2, kas ir tikai sestais zaudējums turnīrā, kurā viņš uzvarējis 11 reizes. Spānim draudēja tikt sabojātam, kad Rubļevs izvirzījās vadībā ar pārtraukumu otrajā setā, būdams pārsvarā pār atvērumu, taču parādot savu preču zīmi, lai cīnītos pretī.

Tomēr Rubļevs bija nepielūdzams un otrajā setā pēc pārtraukuma trīs reizes izlauzās līdz vadībai ar 5: 1. Nadals noturēja servi, bet 23 gadus vecais pasaules astotais numurs to pabeidza ar sagrāvējušu 'forehand' uzvarētāju. Tā bija Rubļeva pirmā uzvara pret Nadalu, un pirmo reizi bija izdevies uzvarēt setu.

Pusfināliem ir nepazīstams izskats ar Rubļevu pret norvēģi Kasperu Rūdu, kurš ar 6-4 6-3 izsita 2019. gada čempionu Fabio Fognini. Otrajā puslaikā Dens Evanss, kurš ceturtdien pārspēja pasaules pirmo numuru Novaku Džokoviču un sekoja Deivida Gofina nokautēšanai, spēlē ceturto numuru Stefanosu Tsitsipu. 34 gadus vecais Nadals spēlēja savu pirmo turnīru kopš zaudējuma Tsitsipasam Australian Open ceturtdaļfinālā, taču nebija atklājis nekādas rūsas pazīmes, vienlaikus atklājot divus mačus, izlaižot tikai piecas spēles.

Bet Rubļevs ar savu īpaši agresīvo stilu pierādīja ļoti atšķirīgu priekšlikumu, kas neļāva Nadalam noteikt modeli, kā tas parasti notiek vienā no viņa iecienītākajām skatuvēm. Nadals pirmajā setā neatbildēja Rubļevam un izskatījās tuvu sakāvei, kad Rubļevam otrajā setā bija punkti par dubultbreiku. Viņš tomēr izraka papēžus un atkal iegriezās, lai 74 minūtēs paņemtu komplektu.

Parastais dienests tomēr netika atsākts, jo Rubļevs izlauzās lēmuma sākumā un, lai arī Nadals nekavējoties salūza, krievu nežēlīgais spēks galu galā nēsāja 20-kārtējo Grand Slam čempionu.

(Šo stāstu nav rediģējuši Everysecondcounts-themovie darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)