Futbols-Persepolis cīnās pret Alu Rejanu, lai saglabātu nevainojamu startu

Pagājušā gada Āzijas Čempionu līgas vicečempione Persepolis nāca klajā ar vārtu guvumu, lai sestdien Goa E apakšgrupā ar 3: 1 sakautu Kataras komandu Al Rejanu, lai turpinātu perfektu sākumu 2021. gada kampaņai.

Shahriar Moghanlou guva vārtus divreiz pēc tam, kad Kamals Kamyabinia bija atcēlis Naifa Al Hadhrami negaidīto spēli, kad Jahja Golmohammadi komanda izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas. Uzvara virza Irānas klubu grupas augšgalā, kur viņi ar četriem punktiem ved mājiniekus FC Goa pēc tam, kad Indijas puse dienas sākumā noturēja neizšķirtu 0: 0 Apvienoto Arābu Emirātu komandā.

Tikmēr Ksavi Ernandesa spēlētājs Alsads D grupā piedzīvoja zaudējumu ar 3: 1 pret Saūda Arābijas Al Nasru, neraugoties uz to, ka Santi Kasorla ar lielisku brīvsitienu atcēla Abderrazaka Hamdallah soda rezultātu tieši pirms stundas atzīmes. Abdulmajeds Al Sulaiheems 11 minūtes pēc laika atkal izvirzīja Al Nasru priekšā, un Halids Al Ghannams nostiprināja uzvaru 94. minūtē, kad viņš pārtraukumā sodīja Kataras klubu.

Grupas augšgalā Al Nasrs atrodas četru punktu līmenī ar Irānas vienību Fooladu, kurš, pateicoties Lučāno Čimbas 44. minūšu sodam, ar 1: 0 uzvarēja turnīra debitantus Alu Vihdatu no Jordānijas. B grupā mājinieki Šārdža un Irānas 'Tractor' spēlēja neizšķirti 0: 0, atstājot AAE klubu 'pole' pozīcijā ar četriem punktiem, par diviem apsteidzot Uzbekistānas 'Pahktakor', pēc tam, kad viņi iepriekš nospēlēja neizšķirti 0: 0 ar gaisa spēku klubu no Irākas, un 'Tractor'.

Spēles Āzijas Čempionu līgas rietumu pusē, kas šosezon paplašinājusies no 32 līdz 40 komandām, bioloģiskās drošības mezglos tiek spēlētas COVID-19 pandēmijas dēļ. Katras no sacensību 10 grupām uzvarētāji iekļūs nākamajā posmā kopā ar sešiem labākajiem vicečempioniem, izslēgšanas kārtām sākoties septembrī.

Paredzams, ka grupu posms komandām kontinenta austrumos notiks jūnijā un jūlijā.

(Šo stāstu nav rediģējuši Everysecondcounts-themovie darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)