Futbols-Luiss Enrike nokavēja Spānijas spēles sākumu pēc iestrēgšanas pacēlājā

Spānijas treneris Luiss Enrike nesen bija atzinis, ka ir ļoti noraizējies par savas komandas formu, un trešdien viņam bija vairāk iemeslu uztraukties, kad viņš pirms viņu Pasaules kausa kvalifikācijas spēles pret Kosovu atradās ieslodzījumā. Pirms izglābšanas Luiss Enrike un vairāki viņa palīgi uz stundu bija iesprūduši komandas viesnīcas liftā.

Viņi ieradās Seviļas La Cartuja stadionā mirkļus pēc spēles sākuma, braucot turp ar automašīnu, kad komandas autobuss, kurā bija spēlētāji, bija devušies prom. Incidents maz ietekmēja komandas sniegumu, tomēr Spānijai beidzās uzvarētāji ar 3: 1, pateicoties uzbrucēju Dani Olmo, Ferrana Toresa un Žerarda Moreno vārtiem, lai ar septiņiem punktiem izvirzītos B grupas augšgalā.

'Mums bija plāns B, un mani darbinieki gatavojās uzņemties spēles vadību. Nebūtu bijis lielas pārmaiņas, ja es to nebūtu izdarījis, ”sacīja Luiss Enrike. Treneris saskārās ar lielākām galvassāpēm, izskaidrojot, kāpēc viņš bija sācis bez kapteiņa Serhio Ramosa un atveda viņu tikai 86. minūtē.

Pēc tam, kad janvārī tika veiktas ceļgala operācijas, Ramoss nesen bija atgriezies un izlaida Madrides 'Real' pēdējo spēli pirms starptautiskā pārtraukuma. 35 gadus vecais spēlēja pirmās 45 minūtes no pagājušās nedēļas neizšķirta 1: 1 ar Grieķiju, pēc tam tika atstāts uz rezervistu soliņa svētdienas uzvarā Gruzijā ar 2: 1.

'Viņš nespēlēja, jo es pieņēmu tehnisku lēmumu, viņam nav problēmu, bet es izlemju, kurš spēlē. Ramosam ir labi, taču viņš tikko ir atgriezies no nopietna savainojuma, un es nolēmu, ka tā vietā jāspēlē citiem spēlētājiem, '' sacīja Luiss Enrike. 'Viņa attieksme ir priekšzīmīga. Patiesie līderi ir tie, kas dod lielu ieguldījumu, pat ja tas notiek no rezervistu soliņa. '

(Šo stāstu nav rediģējuši Everysecondcounts-themovie darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)