Futbola-Francijas Pogbai vajadzīgs laiks, lai sasniegtu augstāko ātrumu, saka Dešamps

Futbols-Francija

28 gadus vecais Pogba pēc februāra gūtajām cīpslas traumām izlaida 10 spēles 'United' komandā, taču šomēnes atgriezās darbībā un palīdzēja Premjerlīgas komandai sasniegt Eiropas līgas astotdaļfinālu ar uzvaras vārtiem, uzvarot AC Milan ar 1: 0. Attēlu kredīts: Wikipedia

Francijas izlases galvenais treneris Didjē Dešamps saka, ka Mančestras 'United' pussargam Polam Pogbam ir nepieciešams regulārs spēles laiks, lai pēc burvestības malā no jauna atklātu savu labāko formu. 28 gadus vecais Pogba pēc februāra gūtā cīpslas savainojuma izlaida 'United' komandā 10 spēles, taču šomēnes atgriezās darbībā un palīdzēja Premjerlīgas komandai sasniegt Eiropas līgas ceturtdaļfinālu ar uzvaras vārtu guvumu 1: 0 uzvarā 'AC Milan'.

Tāpat viņš trešdien 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijā izkāpa no rezervistu soliņa Francijas neizšķirtajā spēlē 1: 1 ar Ukrainu, un paredzams, ka vēlāk svētdien viņa spēlēs ar Kazahstānu. 'Viņš neatrodas savas spēles augšgalā, tas ir skaidrs,' sacīja Dešamps. Kad viņš nāca no rezervistu soliņa pret Ukrainu, mums nebija labākais brīdis. Bet acīmredzot šīs 30 minūtes viņam nāca par labu.

Tāpat kā katram spēlētājam, kurš atgriežas pēc savainojumiem, viņam ir vajadzīgs laiks. Novembrī viņš bija šajā situācijā, viņš ieradās ar daudz minūtēm un nospēlēja vienu stundu pret Somiju, kas nebija tik labi, taču tas netraucēja viņam pēc tam aizvadīt lielisku spēli pret Portugāli. 'Viņš spēj spēlēt jau no paša sākuma, bet arī ienākt spēles laikā. Bet viņam ir jāspēlē minūtes, lai atkal būtu kārtībā. '

Pēc spēles Kazahstānā Francija trešdien dodas uz Bosniju.

(Šo stāstu nav rediģējuši Everysecondcounts-themovie darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)