Regbijs-Makkenijs izspiež šefus, lai uzvarētu pār krustnešus Super Rugby Aotearoa

Damians Makkenijs otro nedēļu pēc kārtas uzsita uzvaras sodu, kad Waikato Chiefs saglabāja savas pēdējās cerības, sestdien Hamiltonā Hamiltonā uzvarot ar 26:25 Super Rugby Aotearoa pār tabulā esošo Canterbury Crusaders. Makkenzijs, kurš tika pārvērsts no pamatsastāva par flyhalf, ieguva uzvaras sitienu ar atlikušām trim minūtēm, kad viesiem lika samaksāt par slikto disciplīnu, kas viņus nomocīja visā mačā.

'Crusaders' ar 23 punktiem septiņās spēlēs paliek tabulas augšgalā, bet 'Chiefs' (16 punkti no sešiem) lēca Oklendas 'Blues' (15 no sešiem) un Otago Highlanders (14 no septiņiem) otrajā vietā. Mājiniekiem vārtus guva flankers Laklans Bošjē un malējais aizsargs Džons Lovs, savukārt krustnešiem pāri krustu šķērsu guva centrs Lesteris Faingananuku, aizsargs Vils Džordans un aizstājējs āķis Kodijs Teilors.

Fainga'anuku, kurš tika nomainīts no malas uz ārpuses centru, parādīja savu spēku spēkam, izmantojot pāris Chiefs cīņas, un sešu minūšu laikā iesita mēģinājumu. Pēc tam Makenzijs tika pie trim soda sitieniem pēc kārtas, lai izvirzītu 'Chiefs' vadībā, pirms Džordžs tika atbrīvots no lidojošā Ričija Mo'unga un brīvā uzbrucēja Skota Bareta kombinācijas, lai izbrauktu un gūtu viesu otro mēģinājumu panākt puslaika vadību 17: 9. .

'Chiefs' otrajā puslaikā dominēja atklāšanas 10 minūtēs un tika apbalvots ar mēģinājumu no tuvas distances, lai Bošjē pārietu punkta robežās. Bet viņu prieks bija īslaicīgs. Krustneši izvēlējās uzbrukuma līniju, nevis sitamu sodu, un strādāja pa fāzēm, lai Teilors savestu savu sesto mēģinājumu sezonā tikt pie vārtsargu saraksta Super Rugby Aotearoa.

Mo'unga neizskaidrojami palaida garām vieglo pārrēķinu, kas izrādījās izšķirošs gala rezultātā, un tas ļāva Chiefs pārņemt vadību, kad bija atlikušas 20 minūtes, kad Lovs šķērsoja stūri pēc tam, kad viesi bija saasinājuši bumbu vidējā līnijā. Komandas tirgoja sodus, bet Chiefs turējās pie savas ceturtās uzvaras pēc kārtas, turpinot veidot impulsu šajā sezonā.

(Šo stāstu nav rediģējuši Everysecondcounts-themovie darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)