Regbijs-Anglija sešu nāciju atklāšanas sacensībās ar 52: 10 sagrāva Skotiju

Regbijs-Anglija simtprocentīgi skotijas sievietēm sagriež 52-10

Anglija devās uz priekšu astotajā minūtē, kad viņu uzbrucēji pabeidza ātru izkraušanas sēriju, pirms pārgāja Mārlija Pakere. Attēlu kredīts: pixabay

Čempioni Anglija sācis lidot sieviešu sešu valstu čempionu titula aizsardzībā, sest sestdien A baseina tikšanās reizē dominējošajā sniegumā ar 52: 10 pārspēja Skotiju.

Atliktais turnīrs tiek spēlēts saīsinātā formātā ar diviem baseiniem pa trim komandām katrā, pusfināla spēlētājiem savstarpēji spēlējot finālā. B baseinā Francija, kura uzvarēja trīs no pēdējiem septiņiem čempionātiem, astoņos mēģinājumos pret Velsu uzvarēja ar 53: 0, gadu pēc tam, kad Les Bleues uzvarēja iepriekšējā tikšanās reizē ar 50: 0.

Tas bija vienvirziena gadījums Vannās par Les Bleues, jo malējā uzbrucēja Karolīna Bjjarda guva trīs atklāšanas mēģinājumus pirmajās 15 minūtēs, bet skrāpēja Paulīna Burdona iesita 13 punktus. Francija, kas puslaikā bija 31: 0, nākamā saskaras ar Īriju.

Anglija devās uz priekšu astotajā minūtē, kad viņu uzbrucēji pabeidza ātru izkraušanas sēriju, pirms pārgāja Mārlija Pakere. Leanne Railija ieguva otro vietu Anglijā ar nelielu iedomātu kāju, lai samazinātu izaicinājumus, pirms izbrauca cauri pūlim. Skotijai, kurai iepriekšējos divos izdevumos neizdevās gūt nevienu punktu pret Angliju, izdevās atzīmēt tablo, kad Railijs pieļāva sodu par pārkāpumu un Helēna Nelsone pārvērta.

Bet prostitūts Larks Deivijs drīz pārveidoja Anglijas trešo mēģinājumu, jo Skotija izmisīgi mēģināja apturēt savu maulu, pirms to papildināja Bryony Cleall bonusa punktu mēģinājums, kuru izveidoja viņas identiskā dvīņu māsa Magone. Pēc Anglijas spēka demonstrēšanas kārta parādīt ātrumu spārnā bija Džesam Brečam, un 23 gadus vecajam spēlētājam izdevās izkonkurēt divus piegājienus, pirms trešais puslaika mēģinājums bija trešais.

Otrajā puslaikā Anglija turpināja darbu, kur pārtrauca, kad Helēna Roulenda guva savu pirmo starptautisko mēģinājumu pēc tam, kad Brečs vēlreiz ar izcilu vieglumu spārnā pārlaida Skotijas aizsardzību. Skotija guva pirmo mēģinājumu, kad Magone tika nosūtīta uz grēka tvertni par dzelteno kartīti, un viņi izmantoja skaitlisko pārsvaru, lai gūtu vārtus, kad Hanna Smita pārgāja.

Anglija tika samazināta līdz 13, kad arī Deiviss tika nosūtīts uz grēka tvertni pēc cīņas, kas sazinājās ar Siobhana Kattigana zodu, bet Skotija drīz saņēma sarkano kartīti, kad Mollija Raita tika noraidīta par augstu cīņu ar Kornboro. Magone atgriezās ar atriebību un pēc kārtējā spēcīgā maula viņa iznāca no ķermeņa kaudzes, lai pieprasītu savu septīto mēģinājumu, pirms Anglija pabeidza lietas ar soda mēģinājumu, kad Skotija nogāza maulu tuvu līnijai.

(Šo stāstu nav rediģējuši Everysecondcounts-themovie darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)