Pēc tam, kad Barselona zaudē līgas titulu, Mesi uzspridzina vājo komandu

Messi spridzina

Attēlu kredīts: IANS

Pēc tam, kad Lionels Mesi bija redzējis, ka Barselonas Spānijas līgas titula aizsardzība ir pievilcīgi un lēnprātīgi noslēgta, tā viņu nenoturēja. Pēc tam, kad Madrides 'Real' ceturtdien pirmo reizi pēdējo trīs gadu laikā ir izlozējis līgas titulu ārpus Barselonas, Mesi uzsprāga savu komandu, jo tā bija vāja, un sacīja, ka tai ir ātri jāmaina kurss, lai būtu iespēja uzvarēt Čempionu līgā.

Madrides 'Real' ieguva titulu, uzvarot 'Villarreal' ar 2: 1, taču tas būtu pacēlis trofeju neatkarīgi no šī rezultāta pēc tam, kad 'Barcelona' kritās līdz 2: 1 zaudējumam 'Osasuna' komandai, kura finišēja ar 10 vīriem. 'Šī spēle pārstāv visu gadu. Mēs esam bijuši nepastāvīga un vāja komanda, ”retā TV intervijā sacīja Messi, tikai pēc tam, kad tukšā Camp Nou atskanēja pēdējā svilpe. 'Madride paveica savu, uzvarot visos mačos, kas ir iespaidīgi, taču mēs arī palīdzējām viņiem uzvarēt šajā līgā. Mums ir jābūt kritiskiem attiecībā uz to, kā mēs esam spēlējuši, sākot ar spēlētājiem un pārējo klubu. ' Barselona bija vadībā ar diviem punktiem pār Madridi, kad marta vidū uz trim mēnešiem līga tika pārtraukta, kamēr Spānija ieguva koronavīrusa uzliesmojumu.

Madride sacensībās atgriezās motivēta un formā, izspēlējot 10 uzvaras pēc kārtas. Barselona izskatījās līdzena, nospēlēja trīs mačus, lai zaudētu pārsvaru, un ceturtdien sasniedza jaunu zemāko līmeni, kad zaudēja pirmo mājas spēli kopš 2018. gada novembra.

'Sajūta šajā komandā ir tāda, ka tā cenšas, bet nespēj paveikt darbu,' sacīja Mesi. 'Šodien pirmajā puslaikā viņi bija labāki nekā mēs, un, šķiet, mums jāpaliek, lai reaģētu tāpat kā mēģinājām to izdarīt otrajā pusē.' Mesi otrajā puslaikā guva savus līgā vadošos 23. vārtus no brīvsitiena, lai atceltu Hosē Arnaiza negaidīto spēli. Un Barselona ieguva cilvēka pārsvaru, kad viesi zaudēja aizstājēju Enriku Gallego taisnai sarkanajai kartītei par Klementa Lengleta mutes asiņošanu ar elkoni līdz sejai 77. minūtē.

Bet Osasuna komandas spēlētājs Roberto Toress guva vārtus pārtraukuma laikā, kad Barselona virzījās uz priekšu, meklējot vēlos vārtus. 'Es to teicu jau pirms kāda laika, ka šādi spēlējot mums nebija izredžu uzvarēt Čempionu līgā, un izrādās, ka mums pat nepietika, lai uzvarētu la Liga,' sacīja Mesi. 'Mums ir nepieciešams nedaudz atelpot, ielaist gaisu un attīrīt prātus no visa, kas noticis kopš decembra.' Barselonai 8. augustā jāpārgrupējas uz Čempionu līgas astotdaļfināla cīņas pret Napoli otro spēli 8. augustā. Pirmais posms Itālijā finišēja ar 1: 1.

'Šādi spēlējot, mēs zaudēsim pret' Napoli ',' sacīja Mesi. 'Čempionu līgā mums jāsāk no nulles un jāpārmet sevi par nepareizo.'

(Šo stāstu nav rediģējuši Everysecondcounts-themovie darbinieki, un tas tiek automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)