FIFA WORLD CUP 2018: Brazīlija pret Meksiku, Neimars Jr spīd pret Meksiku, Brazīlija ieraksta vietu labāko 8 vietā

Neimārs pēc visa kritika beidzot ieguva Brazīliju. Pārkāpis aizsardzības līniju, Vilans izpildīja labu centrējumu kastes iekšpusē, PSG zvaigzne Neimārs Džrs to vadīja tīkla iekšienē, panākot 1: 0 Brazīlijai. (Attēlu kredīts: Twitter)

Brazīlija uzņēma Meksiku aizraujošajā astotdaļfināla cīņā. Spēle noslēdzās ar to, ka Brazīlija ar 2: 0 sagrāva Meksiku ar Neimāru un Fermīno, kas guva vārtus pieckārtējos pasaules čempionos.

Meksika izskatījās pārliecināta un radīja izredzes ar nevainojamu piespēļu parādīšanu. Brazīlijas aizsardzība bija pietiekami spēcīga Meksikai Hirvingam Lozano un Havjeram Ernandezam

Bumbas piederība 22. minūtē bija gandrīz vienāda, un Meksika parādījās izsalkuša pēc vārtiem, kamēr Brazīlija palika mierīga.

27 gadu vecumāthmin, Neimars izdarīja brīvsitienu, un Gabriels Jēzus devās uz sitienu bumba iekšienē, un tas tika novirzīts, un Filips Koutinju beidzot uzņēmās to nodot glabāšanā.

Brazīlijai trūka tempa precizitātes. Vienīgais, kas liedza Meksikai gūt vārtus, bija spēcīga Brazīlijas aizsardzība.

Dažas minūtes vēlāk Neimars bija uz zemes pēc rupja Alvareza izaicinājuma, Neimars izpildīja brīvsitienu no 30 jardiem, un tas izrādījās plats.

Puslaikā Brazīlija un Meksika bija bez vārtu guvumiem.

Otrais puslaiks sākās ar to, ka Očao glāba labu Philippe Coutinho streiku. Galardo gandrīz guva vārtus Meksikas labā ar ambiciozu sitienu, kurš iet garām.

62ndmin redzēja, kā Lozano pēc laba piespēles Jiminezs raidīja bumbu vārtu virzienā. Metienu galu galā atvairīja Alisons Bekers.

Minūti vēlāk Vilans mēģināja gūt vārtus Brazīlijas labā no 18 jardiem ārpus laukuma, taču Ochoa to glāba un liedza Vilanam gūt vārtus. Neimāram Jr bija sapņu iespēja gūt vārtus no centrālās pozīcijas, taču Neimara sitienam nebija pietiekami daudz spēka, lai sagādātu problēmas Ochoa.

Neimārs atkal bija uz zemes, un Brazīlijai bija vienkārši neērti redzēt, kā apkaunojošais Neimars mēģina galvot par viltus cīņu, un drāma beidzot tika atklāta VAR.

88thMin bija Neimars, kurš vāji mēģināja gūt vārtus, un Ochoa glāba to, jo tas tika novirzīts un nonāca Roberto Firmino priekšā, un viņš netrāpīja garām no trīs metriem un deva Brazīlijai 2: 0 uzvaru pret garīgo Meksiku.

Meksika tika izslēgta, bet Brazīlija pievienojās Francijai, Horvātijai, Krievijai un Urugvajai 8. labāko skaitā.